Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Výhody nábytku na míru
Výhody nábytku na míru

Výhody nábytku na míru

18. 7. 2022 admin 0 Comment

Výhody nábytku na míru

Vybavení vašeho bytu reprezentuje váš osobní styl, psychické rozpoložení i jedinečný vkus. Právě proto mnoho lidí využívá spoustu času a peněz pro vytvoření dokonalého interiéru, který bude vyhovovat jejich potřebám. Ať už si necháte vytvořit kuchyňskou linku ideální pro váš byt nebo chcete kvalitní a originální postel, nábytek na míru vždy vyjádří více z vaší osobnosti, lépe se přizpůsobí vašim potřebám a povznese váš interiér o úroveň výš. Čtěte dále a zjistíte o benefitech nábytku na míru více.

Kvalita

Nábytek na míru bude pravděpodobně kvalitnější než ten, který si vyzvednete v showroomu velkého řetězce.

Masově vyráběný nábytek se soustředí především na produkci kvantity výrobků a proto není vyroben s tou nejvyšší pečlivostí a nejkvalitnějšími materiály.

Originalita

Jednu výhodu vám nábytek na míru zaručí na 100 % a to fakt, že každý kousek je unikát podle vašich představ. Fantazii se meze nekladou a vyrobit lze téměř všechno.

Narozdíl od nakupování v řetězci můžete s nábytkem na míru opravdu zazářit a máte jistotu, že každý kousek bude opravdu jediný svého druhu.

Perfektně padne

Obzvláště pokud vybavujete specificky rozložené nebo malé prostory, je nábytek na míru opravdu velkou výhodou.

Pokud potřebujete nábytek, který je perfektně sedne do vašeho prostoru, najít ideální řešení v řetězcích může být problematické. Nábytek na míru se přizpůsobí tvaru vašeho bytu, abyste se vy přizpůsobit nemuseli.

Doplňky

Chtěli jste vysokou vestavěnou skříň, ale nedosáhnete na horní šatní tyč? Doplňte si ji o stahovací tyč. Bezúchytková otevírání, speciální police nebo skříňka do kuchyně navíc nejsou u nábytku na míru žádný problém. A mimo praktické doplňky si můžete nábytek ozvláštnit i o ty estetické.

Investice

Ručně dělaný nábytek je velice odolný a vydrží vám dlouhá léta nehledě na to, že řemeslně vyrobený nábytek a poctivá truhlařina jsou něco, co ocení lidé napříč generacemi i styly.