Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

Terasa na míru

Terasa na míru

17. 7. 2023 admin 0 Comment

Tipy léta: Terasa na míru

Léto je tady a s ním neodkladně přichází venkovní sezóna. V těchto měsících zkrátka trávíme venku co nejvíce času, abychom načerpali trochu energie z čerstvého vzduchu a sluníčka. Pokud právě teď hledáte inspiraci pro venkovní nábytek na vaši terasu či do pergoly, rádi vám poradíme.

ŽIVOT VENKU

Pokud jste skutečný milovník letního počasí a neumíte si představit léto bez každodenního grilování a posezení venku, zařiďte svůj venkovní prostor tak, abyste se cítili pohodlně. Nechtě si vyrobit lavice či konstrukce křesel, které můžete vystlat měkkým polstrováním a přidat polštářky a podložit venkovním kobercem. Tohle posezení se bude skvěle hodit ke každému krbu. A zapomenout nesmíte ani na dlouhý stůl, u kterého budete moc hostit ty největší grill party. 

TICHO A KLID

Slouží vaše veranda jako místo pro odpočinek? Rádi si sednete ven s knížkou nebo jen tak se skleničkou vína? Dopřejte si trochu klidu u malého jídelního stolku na míru, kde si můžete vychutnat romantickou večeři ve dvou nebo se ponořte do své knihy na lenošce s odkládacím stolkem na sklenku vína, osvěžující limonádu či ranní kávu nebo čaj. 

U BAZÉNU

Pokud léto trávíte u bazénu, máme pro vás to nejlepší řešení. Lenošky všude. Není nad to se po dovádění ve vodě položit na lehátko a nachytat trochu bronzu. Navíc s odkládacím stolkem na míru si k bazénu můžete donést svačinku nebo oblíbený drink. 

AMBIENCE

Chcete se na vaší terase či v pergole přenést do jiného světa? Dejte venkovnímu nábytku atmosféru. Nechte si na míru vyrobit sezení se zabudovanými květináči, zajímavou dřevěnou pergolu, lenošku netradičního tvaru a to vše nezapomeňte doladit lampiony, světýlky, zelení a svíčkami a vaše oáza je na světě. 

VENKOVNÍ KUCHYNĚ

Pokud si rádi vychutnáváte jídlo venku, zainvestujte do venkovní kuchyně. Na míru vám zádi vyrobíme kuchyňskou linku s ostrůvkem v materiálech, které budou odolné vůči vlivům počasí.