Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Nábytek od kuchyně po ložnici

Nábytek od kuchyně po ložnici

11. 3. 2024 admin 0 Comment

Realizace: Nábytek od kuchyně po ložnici

Jako specialisté na interiérový design a výrobu nábytku jsme se ujali rozsáhlého projektu vybavení rodinného domu na míru. Využili jsme naši odbornost a kreativitu v navrhování a realizaci nábytku, který splňuje jak estetické, tak funkční požadavky klientů.

Kuchyňská linka

Srdcem domova je kuchyňská linka tvaru “L", navržená s důrazem na minimalistickou eleganci a funkčnost. Praktickou, ale zároveň estetickou součástí linky je nástěnný panel lichotící materiálům použitým i ve zbytku vybavení. Zahrnutá je také zabudovaná lednice a stylový kryt na digestoř, který pomáhá celkovému sjednocení prostoru. Kuchyň je vybavena granitovým dřezem.

Neobvyklým prvkem jsou výsuvné zásuvky zabudované do pracovní plochy podél protější stěny. Tyto zásuvky umožňují pohodlné zapojení malých kuchyňských spotřebičů a zároveň zůstávají skryté, pokud nejsou používány, čímž přispívají k čistotě a minimalismu místnosti.

Jídelní a konferenční stůl

V jídelně se nachází stůl s netradičně řešenou asymetrickou nohou, designový prvek, který najdeme i u konferenčního stolu v obývacím pokoji. Tyto kusy jsou našimi unikáty a realizované dle přání majitelů. Rádi jsme se do originálního designu vrhli se vší vervou a kreativitou a výsledek stál opravdu za to.

Televizní Stěna

V obývacím pokoji jsme předvedli schopnost přizpůsobit se architektonickým výzvám s televizní stěnou uzpůsobenou pro stěnu s oknem. Stěna zahrnuje zavěšenou televizi, za kterou jsou skrytá LED světla vytvářející atmosférické osvětlení. Součástí jsou také praktické zásuvky a skříňky pro úschovu potřebností.

Ložnice

V ložnici firma jsme realizovali vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi, která se rozprostírá po celé délce stěny, elegantní a efektivní řešení pro skladování nejen oděvů. Manželská postel s jednoduchými detaily přispívá k celkové harmonii místnosti a připojené závěsné noční stolky přidávají něco po praktické stránce, aniž by zasáhly do celkové minimalistické atmosféry domu. Vybavení doplňuje komoda se zásuvkami na Tip-On systém a velká truhla, která může sloužit například jako úložný prostor pro náhradní peřiny a deky.

Vybavení domu může být oříšek. Zákazníci často čelí výzvám a nejsou si jistí, jak propojit praktičnost, vlastní požadavky a estetiku v rámci konkrétního půdorysu. V Katpet za sebou máme spousty realizací kompletního vybavení a neexistuje prvek, s nímž bychom si neporadili. Pokud řešíte nábytek pro váš dům či byt, ozvěte se vám a my rádi pomůžeme proměnit vaše sny ve skutečnost.