Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Podzimní koutek pro každého čtenáře
Podzimní knihovny

Podzimní koutek pro každého čtenáře

19. 9. 2023 admin 0 Comment

Knihovna na míru: Podzimní koutek pro každého čtenáře

Každý knihomol ocení velkou knihovnu a kdy jindy se vrhnout do tvorby čtenářského koutku než právě na podzim. Čeká nás deštivo a padající listí a není nic lepšího než se pohodlně uvelebit do křesla s kakaem, zapálit vonnou svíčku a otevřít oblíbenou knihu. Ať už jste čtenář příležitostný nebo nadšený, pomůžeme vám s výrobou té ideální knihovny.

Vestavěná knihovna

Najdete u sebe doma nějaký nevyužitý kout a nevíte co s ním. Zaplnit ho mohou právě vaše knížky. Vestavěná knihovna od stropu až po podlahu je snem každého čtenáře.

Policová knihovna

Pokud se vám líbí otevřené koncepty, můžete si nechat vyrobit police na míru, na kterých si můžete všechny vaše oblíbené kousky vystavit. Police si navíc můžete po stěnách rozmístit podle vaší kreativy a dokonce je nechat lemovat rohy místností.

Samostatně stojící

Pokud knížek nemáte tolik, ale přesto byste je rádi ukázali světu, můžete si nechat vyrobit klasickou otevřenou policovou skříň. Postavit ji můžete samostatně třeba do dětského pokoje nebo ji nechat zabudovat k vašemu televiznímu stolku a mít knihy po ruce přímo v obývacím pokoji.

Schody do literárního nebe

Pokud máte spoustu knih a dostatečně velké schodiště, knihovnou vestavěnou do něj jistě ozvláštníte celkový design vašeho domova. Navíc působí jako jeden splněný čtenářský sen.

Netradiční police

Kdo říká, že poličky na knížky musí být jeden dlouhý obdélník. Tohle už dávno není pravda. Netradiční tvar polic je ideální do minimalistických moderních prostor, ale v závislosti na designu skvěle zapadne i do dalších stylů.

Úložný prostor jako bonus

Pokud potřebujete prostor i na jiné věci než knížky (třeba na vaši sbírku svíček s vůní jablka, skořice a pumpkin spice) tak si nechte navrhnout knihovnu, která je z části uzavřená. Ať už zvolíte dvířka či zásuvky, bezpečně schováte i další věci, které nechcete mít na očích. Nebo třeba knížky, které nemají ten nejlepší obal. 😀