Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Vybavení novostavby na míru
Vybavení domu na míru

Vybavení novostavby na míru

17. 10. 2022 admin 0 Comment

Realizace: Vybavení novostavby na míru

V Katpet jsme schopni pro naše klienty zrealizovat kompletní vybavení bytu či rodinného domu. Výhodou nábytku na míru je nejen to, že perfektně padne do vašeho interiéru, ale zároveň si ho můžete přizpůsobit vašim potřebám. Pro rodinný dům v Olomouci jsme realizovali kuchyň, obývací pokoj, předsíň i ložnici a rádi vám ukážeme, jak taková realizace vypadá.

KUCHYŇ

Nejčastěji se na míru vyrábí právě kuchyně, ve kterých praktičnost a přizpůosbení vždy vyhrává. Majitelé se rozhodli pro minimalistický styl s kombinací bílé a dřeva. K modernímu čistému vzhledu přispívá tip-on bezúchytkové otevírání všech skříněk.

Úložný prostor byl v tomto případě klíčový a proto jsme se rozhodli pro celou stěnu kuchyňských skříněk se zabudovanou troubou, mikrovlnkou a vinotékou. Zvlášť jsme pak přidali ostrůvek se dřezem a myčkou, která disponuje elegantní moderní obrazovkou, promítanou na podlaze pod myčkou a nekazí tak celkové vzezření kuchyně.

Ve skříních najdete chytrý systém výsuvných polic, které vám dají větší přehled o tom, co v kuchyni máte a také systém poliček na dvířkách pro další možnost skladování potravin. Zakomponovali jsme také otevřené police, které se mohou doplnit o dekorace nebo sloužit jako knihovna na kuchařky.

Druhá část kuchyně disponuje pracovní plochou s varnou deskou a pro zvětšení pracovní plochy byla zabudována schovaná boční skříňka na spotřebiče, které tak není třeba skladovat na lince.

OBÝVÁK

V obývacím pokoji jsme realizovali závěsný systém skříněk doplněný o desku za televizí, která sestavu sjednocuje. Využili jsme obdobnou kombinaci dřeva a bílé barvy v minimalistickém provedení s již zmiňovaným tip-on systémem zásuvek.

LOŽNICE

V ložnici jsme se na přání majitelů vrhli do postele zabudované v úložném systému. Celé vybavení domu je realizováno v jednotném minimalistickém a elegantním duchu a ložnice není výjimkou.

Část nad postelí je osvětlena LED páskou, která má vypínače přímo u postele a slouží tak jako ideální světlo na večerní čtení. U obou stran jsou také zabudovány zásuvky a menší odkládací prostor například na mobilní telefon.

PŘEDSÍŇ

Nemalou součástí každého zařizování domu je i předsíň. V hlavní části jsme se rozhodli pro šatní stěnu s věšáky a prostorem na sezení a skříňky disponují chytrým výsuvným systémem na boty.

Ve vedlejší části jsme realizovali klasické vestavěné skříně, z nichž jedna byla uzpůsobena na skladování úklidových potřeb jako je mop či žehlící prkno.

Chcete i vy zrealizovat vybavení domu, které bude ladit a navíc vyhovovat vašim potřebám? Napište nám na info@katpet.cz