Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Vybavení bytu na míru
Blog: Vybavení bytu

Vybavení bytu na míru

8. 12. 2022 admin 0 Comment

Realizace: Vybavení bytu 2+kk Hodolany

Naši klienti se chystali pronajímat krásný byt 2+kk v Olomouci, ale předtím se rozhodli, že s naší pomocí byt vybaví novým nábytkem. Pomohli jsme nejen s výrobou kuchyně, ale taky vestavěných skříní do ložnice, předsíně a dokonce i koupelny. 

Začneme ale od začátku a to kuchyňskou linkou. Rozhodli jsme se pro realizaci v minimalistickém stylu. Kuchyňská linka je vyrobena ve dvou odstínech: pískově béžová a prémiová bílá. Skládá se ze dvou částí a tou první je část s varnou deskou, nad kterou jsme nechali prostor na digestoř, která je dominantou této části a dále jsme přidali velkou spižírnu s vestavěnou troubou a mikrovlnkou. 

V druhé části najdete zabudovanou lednici s mrazákem a “úklidovou část” s dřezem a myčkou nádobí.

Celá kuchyň je matná pro snazší údržbu a využívá TipOn otevírání skříní.

Další ralizací byla vestavěná skříň v předsíní, která navíc dobře schovává neestetické technické prvky, připevněny byly i zrcadla pro “posldení kontrolu před odchodem” a skříň využívá jak polic, tak šatní tyče stejně tak jako ta ložnicová. 

I byt o menší dispozici tak disponuje velkým a chytře řešeným úložným prostorem, který může být využit jak na věci denní potřeby, tak na uschování sezónních věcí. 

V neposlední řadě jsme realizovali skříň na pračku, která spotřebič schová a dá nám i prostor navíc například na úklidové prostředky, ručníky či jiné nezbytnosti, na které vy bytech často nebývá dostatek úložného prostoru.