Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Vybavení 2+kk na míru
Kuchyň na míru

Vybavení 2+kk na míru

Vybavení 2+kk: Krásný byt na míru s Katpet.cz

Byt pro pár či jednotlivce jsme před nedávnem kompletně vybavili na olomouckých Zlatých terasách. 2+kk v novostavbě si paní majitelka navrhovala s naší asistencí sama a zadání bylo jasné: kuchyňská linka, obývací stěna, dvě vestavěné skříně a koupelnová skříňka.

Začněme tedy od začátku a to konkrétně v kuchyni. Na přání klientky se kuchyňská linka táhne až ke stropu a dává tak mnohem více úložného prostoru. Navíc místnost opticky protáhne a to se v menším prostoru vždy hodí.
Fóliovaná dvířka kuchyně jsou model D76 v odstínu Perleťově šedá – supermatná a využívají úchytky Kentucky.

Kuchyň je kombinována z mnoha různých typů úložného prostoru a to ať už se jedná o klasické skříňky a zásuvky, úzké výsuvné skříňky, prosklené i uzavřené a do celé kuchyně je také zabudovaná vestavěná lednice. Vedle lednice najdeme prostornou spižírnu s policemi s praktickou zábranou, aby produkty při manipulaci produkty nevypadly, pod policemi pak najdeme zásuvku na koření a hluboký šuplík využitý v tomto konkrétním případě na lahve a oleje, ale skvěle se hodí například i na hrnce či mísy.
V kuchyni najdeme také praktickou dvoupatrovou rohovou skříňku, takže každý prostor v lince je využit do posledního milimetru.

Obývací pokoj jsme vybavili moderní závěsnou televizní stěnou s použitím materiálu DTDL 8100 SM zářivá bílá hladká. Skládá se ze závěsné skříňky se třemi zásuvkami s bezúchytkovým TipOn otevíráním, pouhým stisknutím se tak dostanete ke všemu, co jste si uložili.
Skříňku doplňují hranaté závěsné police ve stejném materiálu. Police jsou různých rozměrů a poskládány, aby obývací stěna působila zajímavě a netradičně. Jsou uzpůsobeny tomu nést dekorace, lampy i knihy a přímo pod televizí najdeme úzkou polici vhodnou na odložení ovladače popř. I na umístění herní konzole či přehrávače.

Pojďme se spolu podívat na realizaci hned dvou vestavěných skříní. Jedna z nich byla určena jako hlavní šatní skříň v ložnici. Jedná se o třídveřovou šatní skříň s posuvnými dveřmi. V horní části najdeme policový systém o třech patrech a spodní část je řešena šatní tyčí a vestavěnými zásuvkami v prostředním dílu.

Skříň v předsíni tvoří celý šatní díl. U dveří najdeme výklenek s věšáky na kabáty, botníkem a horní skříňkou. Na tuto část navazuje klasická dvoudveřová vestavěná skříň s posuvnými dveřmi. Jedná se o kombinaci polic a šatní tyče a ve druhé části čistě z polic.

V koupelně jsme realizovali širokou koupelnovou skříňku pod umyvadlo, která je tak jako zbytek bytu pojatá velmi moderně a jednoduše. Dominantou je určitě horní deska z masivu z malajského dubu s povrchovou úpravou transparentním voskovým olejem OSMO, zatímco skříňky jsme vyrobili v odstínu W100ST9 prémiově bílá a celý kousek je ozvláštněn o kožené úchytky z katalogu Siro.
Skříňka je řešena dvěma hlubokými zásuvkami, policovými díly na ručníky a praktickým výklopným košem na prádlo.