Rokycanova 784/9b, Olomouc +420 778 456 877 info@katpet.cz

  • Home
  • Novoroční předsevzetí pro váš dům či byt
Nábytek předsevzetí

Novoroční předsevzetí pro váš dům či byt

Novoroční předsevzetí pro váš dům či byt

insert image

Nic nedodává pocit naděje a nového začátku tak jako nový rok? Mnoho lidí slibuje, že se zlepší cvičením, čtenářskými cíli a kreativními projekty, ale proč nevyužít této příležitosti ke zlepšení svého života vylepšením svého domova? V dnešním článku budeme diskutovat o některých kreativních novoročních předsevzetí pro váš domov.

Vyberte si pokoj, který v průběhu roku zrekonstruujete

Pokud jde o novoroční předsevzetí, může být snadné ukousnout si příliš velké sousto. A mnoho z nás právě toto dělá, když se rozhodneme pro rekonstrukci našich domovů. Proto hned naše první předsevzetí zahrnuje výběr jedné místností a využití celého roku k vylepšení. Pokud chcete například vylepšit svůj obývací pokoj, můžete začít malováním stěn. V průběhu roku pak můžete pokračovat v nákupu věcí jako je nová sekční pohovka, výroba nového konferenčního stolku, knihoven a dalšího nábytku a nakonec nákup dekorací. Během 12 měsíců pak místnost kompletně proměníte.

Chytrý úložný nábytek

I když může být úklid vašeho domova jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí, neznamená to, že nemůžete být kreativní v tom, jak ho uděláte. Spíše než se zaměřovat na úložné kontejnery doporučujeme najít ten správný úložný nábytek do každé místnosti vašeho domu. Například úložná lavice může mít dvojí službu ve vaší jídelně nebo obývacím pokoji. Nejen, že je to pohodlné místo k sezení, ale také se do něj vejdou přikrývky, materiály na čtení a další předměty, které chcete, aby nebyly vidět.

Zařiďte si ložnici pro lepší spánek

Zkuste si zařídit ložnici pro lepší spánek. Předsevzetí mnoha lidí zahrnují více spánku každou noc, proto i my jsme ho do našeho seznamu kreativních novoročních předsevzetí přidali. Nevíte, jak začít? Například tím základem upgradovat matraci, uklidit nepořádek v ložnici a vybrat správné ložní prádlo.

Nyní, když jste si vybrali své novoroční předsevzetí pro váš domov, je čas to splnit! Prohlédněte si náš zakázkový nábytek na míru a to ať už do ložnice, do dětského pokoje, kuchyně, jídelny či obýváku.