Co o nás říkají

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

Zuzka

Velký dík celému realizacnimu týmu za vestavěnou skříň. Spokojenost. Doporučuji.

Miroslav

Skvělá firma, překvapila svým přístupem k zákazníkovi. Výborná komunikace a celkové provedení zakázky. Velká vstřícnost od samotného začátku, při zaměření a ucelení kompletní představy díla. Na základě svých zkušeností dokážou poradit v mnoha detailech a nesetkal jsem se s odpovědí “nejde to”. Samotné provedení je na vysoké úrovni, technicky výborně připravené, přesné, čisté do nejmenších detailů a úklidu včetně. Doporučuji…

Michal

Skvělá firma! Mé vlastní představy vyplnili přesněji, než jsem si dokázal vysnít. Precizní provedení, neocenitelné rady, dané nepřebernými zkušenostmi. Obrovská vstřícnost a ochota zabývat se i některými mými “netradičními” nápady a nejen snaha, ale i schopnost je realizovat. Nevysvětlovali, proč to nejde, vymysleli, jak to udělat. Také nelze pominout čistotu prací a úklid, který berou jako naprostou samozřejmost. A to vše za slušnou cenu. Kdybych měl hodnotit na stupnici 1-10, měli by 11.

Jitka

Rozhodně doporučuji! Naprosto bezproblémová komunikace, dodržení slíbeného termínu realizace kuchyně, perfektní kvalita a rozumné ceny. 100% spokojenost!

Jaroslav

Další nábytek v domácnosti od této firmy a opět super!

Jan

Kuchyně, šatna, vestavěné skříně, dětský pokoj, ložnice – vše na 100% – od poradenství, návrhu až po realizaci. Děkujeme a doporučujeme!

Irena

Profesionální práce,profesionální přístup! Doporučuji!

Hana

Osobní přístup, kvalitní práce.

Eva

Naprostá spokojenost. Realizace, komunikace. Mohu jen doporučit.

Barbara

Firmu jsem objevila náhodou a už při prvním setkání jsem se rozhodla pro realizaci zakázky právě tady. Byli vstřícní, trpěliví a zakázka byla vytvořena na profesionální úrovni, s vysokou kvalitou a za příznivou cenu. Od nákresů přes montáž až k úklidu proběhlo vše bez problémů, dokázali si se vším poradit. Doporučuji!!!